O autorze
Urodzony w 1984, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2008 jest przedsiębiorcą zajmującym się finansami prywatnymi i korporacyjnymi, jest prezesem spółki consultingu finansowego Jasiński Consulting. Lokalny aktywista społeczny, zajmujący się tematami nierówności i wykluczenia finansowego. Jego zainteresowania to finanse, ekonomia społeczna, społeczności lokalne, tematyka LGBT, muzyka elektroniczna, wspinaczka, rowery, lotnictwo wojskowe i cywilne, pływanie.

FB: Jasinski Consulting

Wielki Smog Warszawski

Warszawski Alarm Smogowy
W dniach od 5 do 9 grudnia 1952 roku w Londynie, utworzyła się gęsta toksyczna mgła. Powstała z kombinacji drastycznego ochłodzenia oraz emisji gazów ze spalania węgla, fabryk oraz spalin samochodowych. Jest to spowodowane inwersją temperatury. Owa kombinacja została nazwana Wielkim Smogiem Londyńskim. Drodzy Państwo, w dniu dzisiejszym mamy najwyraźniej do czynienia z Wielkim Smogiem Warszawskim.

Nie będę opisywał jak katastrofalny wpływ na nasze zdrowie ma smog. Załączę tylko parę zdjęć z mojego biura, oraz informację zaczerpniętą ze strony Warszawskiego Alarmu Smogowego. Pytanie brzmi, gdzie jest rząd w tym czasie? Bawi się w doktora Frankensteina, czy powinien walczyć ramię w ramię z władzami Miasta Stołecznego aby wyeliminować albo przynajmniej złagodzić ten problem? Zostawiam Wam tutaj pole do myślenia.

Zamknijcie okna i nie uprawiajcie dziś sportu na zewnątrz!
Zdrowia!Trwa ładowanie komentarzy...